Вілла Townhouse Sonora

  • 200 м²
  • 5 спалень
  • 3 ванни кімнати

Вілла Townhouse Sonora Марбелья пропонує доступ до розважальних закладів, таких як Театр міста Марбелья, майже за 7 км, і може прийняти до 8 осіб. Надаючи цілорічний відкритий басейн, будинок відпочинку також пропонує віндсерфінг для активних гостей.

З вікон також відкривається вид на море.

Помешкання оснащене повністю обладнаною кухнею з електрочайником, духовкою і кухонним приладдям. Розташований поблизу вілли, ресторан Las Flores пригощає гостей стравами іспанської кухні.

Арена "Плаза де Торос Марбелья" на відстані 15 хвилин їзди машиною, а Старе місто Марбелья - на відстані 20 хвилин їзди автомобілем від вілли в Марбелії. Вілла Townhouse Sonora розміщена за 8 км від таких культурних пам'яток, як Музей «Grabado Espanol Contemporaneo». Гості можуть скористатися послугами автовокзалу Alicates Playa, розташованого за 10 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Вілла Townhouse Sonora Марбелья
1107 Marbella Beach Front House
Ціна лише для моб. пристроїв

1107 Marbella Beach Front House

8.5
Відмінно 14 відгуків
45 м від помешкання
USD 319 USD 287
за ніч
Stylish Townhouse In Beachfront Complex
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish Townhouse In Beachfront Complex

9.2
Блискуче 12 відгуків
49 м від помешкання
USD 418 USD 376
за ніч
Beautiful Townhouse Beachfront
Ціна лише для моб. пристроїв

Beautiful Townhouse Beachfront

9.3
Блискуче 3 відгуки
53 м від помешкання
USD 915 USD 824
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    47 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Дозвілля

    • Віндсерфінг
    • Тенісний корт
    • Поле для гольфа

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Відкритий басейн
    • Вихід на пляж
    • Сад

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • CD плеєр

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:30
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензіїESFCTU0000290280003103990000000000000000VFT/MA/022981,VFT/MA/02298
    Часті питання
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться найближче до цієї вілли?
      Автобусна зупинка Alicates Playa розташована за 10 хвилин пішої прогулянки від цієї вілли.
    • Які правила заїзду та виїзду з Вілла Townhouse Sonora?
      Гості Вілла Townhouse Sonora повинні заїхати не пізніше 23:30 і виїхати до 10:00.
    • Які ресторани є поруч з цією віллою?
      Поруч з цією віллою працюють такі ресторани, як Las Flores, де подають страви іспанської кухні (неподалік помешкання), а також ресторан Arenal Beach Bar & Restaurant, відомий іспанською кухнею (за 350 метрів).
    • Які способи оплати приймають у віллі?
      Вілла приймає наступні способи оплати:
      • Visa
      • Mastercard
      • кредитна картка UnionPay
      .
    • Чи є на Вілла Townhouse Sonora кухня?
      Так, на Вілла Townhouse Sonora є повністю обладнана кухня.
    • Чи є на Вілла Townhouse Sonora гідромасажна ванна?
      Так, у Вілла Townhouse Sonora є гаряча ванна.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    47 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Вілла Townhouse Sonora Марбелья

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити